Go Go Net

046 669 021

0885 961 501

Пишете ни
Аватар
koyot

Re: Админи

Мнениеот koyot | Пон Авг 10, 2009 10:00 pm

mad_max.. до колкото видях от демото не е станало нищо кой знае какво, че да недоволстваш.. а и от вида на slay-a разбирам, че най вероятно не е митака.. а някой друг.. може и аз да съм бил.. също така да не изключваме варианта че може и да е било грешка някаква.. защото някой ако имаше нещо против теб на дали ще ше да те остави на мира..
Изображение
Изображение
Аватар
mad_max

Мнениеот mad_max | Пон Авг 10, 2009 11:24 pm

Само той беше админа в сървъра, това е от ясно по-ясно. Когато влизат играчите на админите се изписва в червено ника и ранка, на останалите са в зелено. Но наистина трябваше 1 рунд по-рано да започна демото, за да сте напълно сигурни, че е той...
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Пон Авг 10, 2009 11:46 pm

Повярвай ми не е задължително да съм в сървъра за да ти се случват такива неща...
Изображение
Изображение
Аватар
mad_max

Мнениеот mad_max | Вто Авг 11, 2009 12:00 am

Моля ти се... 1-во не съм малоумник и 2-ро ти няма да го направиш. Нямаш причина. Но той явно има... казвам ти имал е проблеми като малък, не е смешно, и аз съм имал
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Вто Авг 11, 2009 2:02 am

Не те разбирам.. но няма да споря..
Изображение
Изображение
Аватар
neHaTa

Мнениеот neHaTa | Вто Авг 11, 2009 9:39 am

mad_max написа:Моля ти се... 1-во не съм малоумник и 2-ро ти няма да го направиш. Нямаш причина. Но той явно има... казвам ти имал е проблеми като малък, не е смешно, и аз съм имал

МАД ,той няма проблеми единственият му проблем е ,че не я разбира тази игра и докато има права няма игра в Го-Го Нет !
пак и щом бани админи нищо не му пречи да изкара и тебе от игра или да се гаври "СВИКВАИ"
КЪСМЕТ
malchev

kak da stana admin

Мнениеот malchev | Нед Авг 16, 2009 6:35 pm

Как да стана админ моляви кажете??
Ако може да сам админ пищете на dimitar_m_m в скупе :) ;)
kobra11

Мнениеот kobra11 | Пет Ное 27, 2009 2:55 am

awe ot de da go zema tva realno ip za da si napravq cs sarvar az sam abonat kam go-gonet te li trqbv da mi go dadat i kak shte stane
kobra11

Re:prosto obiknoven 4ovek koito karti admini

Мнениеот kobra11 | Пет Ное 27, 2009 3:20 am

hora az ne sam admin a mn iskam da stana ne znam nikakvi kodove no za smetka na tova na nito edin ot vas nqma d a se dam da me bie vinagi kolkoto pati sam igral vinagi v na4elnata edenica i dr sa mi go kazvali 4e sam mn dobar dori sega shte o4astvam dekemvriiski turnir plovdiv i tam shte se dokaja no ne tova mi e problema iskam da stana admin no gramatikata mi e slaba,hvashtam se na bas 4e hte biq nai dobriq admin ot vas i ako go biq za zasluga toi shte mme napravi admin sas vsi4ki gluposti i podrobnosti ako toi me bie za koeto ne sam sigoren hte se otkaja ot turnira i ot cs zavinagi ,no ima edno no isakm da ima svideteli i da ne mi igrae s hack mrazq hackovete i to4no zatova iskam da stana admin da izgonq vsi4ki tapi hackeri ot qkite sarvari.bez speed bez hack bez wall bez nikakvi gluposti i kodove 4isto hte probvam edin ot vas no iskam da si darjite na dumata ina4e hte vi razduham 4e ste nai slabite admini.i togava nqma zashto da nosi imeto player i admin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Пет Ное 27, 2009 10:47 am

kobra11 .. пич.. стига с тези тежки думи.. без покритие нали знаеш че абсолютно нищо не значат.. и така като гледам не си много компетентен.. е да не всеки сигорно знае от каде да си вземе реално ИП и за какво точно служи едно такова ИП.. но все пак можеше да прочетеш тук там.. щеше да разбереш.. все пак ДА реалното си ИП можеш да си го вземеш от доставчика ти на интернет.. отиди до офиса им .. ще разбереш какво е нужно за да имаш реално ИП.. но не си мисли че щракаш с пръсти и хоп ще имаш сървър.. определено ще искам угромна подръжка.. но това няма да ти го обяснявам.. някой ден недай си боже се сблъскаш с това да имаш сървър.. ще разбереш какво съм искал да ти кажа.. другото което.. кво си се засилил да пишеш с тая латиница.. изрично е писано в правилата на форума че се пише на кирилица !!! Следващия път се постарай повече !!! Също така.. не си мисли че ако биеш някой на CS това означава, че заслужаваш да станеш администратор.. определено на един администратор не му трябва само да може да играе добре CS ( btw сигурен съм.. че не си чак толкова добър колкото се искарваш... кажи ми с какъв ник влизаш в нашия сървър.. ако те засека ще те погледна колко можеш да играеш ) но все пак да довърша.. част от админите които ние имаме може да не са най-големите звезди и няма да ходят по турнири в Пловдив и прочие.. но притежават много други качества които за нас са важни.. така че kobra11 ( каквото и да значи това 11 ?!? :) ) Докажисе малко че заслужаваш нещо и ще го получиш..
Изображение
Изображение
ПредишнаСледваща