Go Go Net

046 669 021

0885 961 501

Пишете ни
kobra11

Re: Админи

Мнениеот kobra11 | Пет Ное 27, 2009 5:19 pm

slyshai priqtel ne mi se pishi na kirilica poneje nemoga i tova s kakvo ozna4ava 11 tova ne te kasae i da ne sam baven 4e mi govorish taka admine ako mislish 4e ste mn pove4e dalboko se lajite i da az ne igraq vav vashite sarvari poneje ne gi znam i fr da hte me vidish sam kak igraq i nadnikni dalboko vav vaprosa mi kak d a stana admin i da znam 4e e mn odgovorna rabota i molqte bez obidi.bb za sega :roll: :roll:
kobra11

Мнениеот kobra11 | Пет Ное 27, 2009 5:21 pm

daite malko pove4e obqsnenie kak se stava admin :lol:
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Пет Ное 27, 2009 7:49 pm

Прочети малко повече.. всичко е описано.. във форума.. но все пак не се гласи.. много много.. още от сега ми правиш лошо впечтление.. последно предопреждение за кирилицата !!!
Изображение
Изображение
kobra11

Мнениеот kobra11 | Нед Ное 29, 2009 1:53 pm

пич кой теб те направи админ :roll: :roll: :roll: :roll:
Аватар
neHaTa

Мнениеот neHaTa | Нед Ное 29, 2009 3:01 pm

Кобра ,даи боже да не те направят админ защото всичките админи... не са добре подбрани тука... разбирам приятели това онова ама не си вършат работата апак за тебе..... ко да казвам ще си използваш правата на някои опитно зайче да видият всички чеси админ.. koyotec поправиме ако греша някаде !
КЪСМЕТ
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Пон Ное 30, 2009 12:44 pm

kobra11 написа:пич кой теб те направи админ :roll: :roll: :roll: :roll:

Нещо против мен и моята работа като админ ли имаш .. слушам те кажи си мъката.. нали за това е форума да обсъждаме проблемите ?
Изображение
Изображение
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Пон Ное 30, 2009 12:47 pm

neHaTa написа:Кобра ,даи боже да не те направят админ защото всичките админи... не са добре подбрани тука... разбирам приятели това онова ама не си вършат работата апак за тебе..... ко да казвам ще си използваш правата на някои опитно зайче да видият всички чеси админ.. koyotec поправиме ако греша някаде !

Аз не мога да се нарека свестен админ.. ти за другите ми говориш.. свесни админи няма в нито едно дружество.. но все пак тези които съм подбрал сега не мен ми вършат перфектна работа..
Изображение
Изображение
Аватар
neHaTa

Мнениеот neHaTa | Пон Ное 30, 2009 3:56 pm

Рзбирам те напълно но представи си... ти ме напри мен админ.. пуснах молба и ме направи вярно правил съм работи които не трябва... но не съм банил докато бях админ "АДМИНИ" нали така... и никога нямаше да го направя аз всеки път като влизах и да направя някои по добър резултат и си отнасях бан макарче бях един от ваз ! Така ли е ????? Влизах скоро 2 пати за 2 пати 2 бана.. ко да говоря повече нито един пат не съм влезнал с хак вътре и няма да вляза !!!!! и митака ще разправя на ляво и на дясно с негова помощ ни са махнати правата аз си спомням че ти казах махни ги и без това не влизам нямам време ако не се лъжа ....
КЪСМЕТ
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Пон Ное 30, 2009 5:04 pm

За правата на администраторите няма да казвам кой определя дали да се махат или не.. това е ясно кой ги решава тези неща.. това че си банван нищо не мога да направя.. не всички администратори са определяни от мен.. това трябва да го знаеш.. също така един бан не може да се заслужи само заради използването на хак има и други фактори които са влияещи.. няма да ги изброявам.. единственото нещо което мога да допълня е че съжалявам и се извинявам на всички които са баннати несправедливо.. правя каквото мога ! недоволни ми е ясно че винаги ще има.. по малко могат да стават.. но да изчезнат ми е пределно ясно че няма как да се случи..
Изображение
Изображение
Аватар
neHaTa

Мнениеот neHaTa | Сря Дек 02, 2009 10:13 pm

Разбирам.... ;) караи кот било било дано сега не се повтаря а и.... ако може да влезе някои админ да поразчисти че се пълни с хора които използват помощни програми 8-)
КЪСМЕТ
ПредишнаСледваща