Go Go Net

046 669 021

0885 961 501

Пишете ни
Аватар
koyot

Заявки за регистрация на ник-ове ( Server 1 )

Мнениеот koyot | Пет Мар 12, 2010 11:54 am

Заявката става по следния начин:
1. Коментара Ви тук трябва да съдържа само 2 единствени неща. ( nick, IP )
2. За потребителите на Go-Go Net се изискват локални IP-та
3. За останлите потребители на други мрежи реалните IP-та ( т.е. ако нямате реално IP не може да Ви регистрираме nickname-а )

Пример:
1. Go-Go Net Потребители - nick: Gosho , IP: 11.1.1.177
2. Други мрежи - nick: Gosho , IP: 85.196.172.81

Начин на работа на модула:
1. Не ползва пароли ( т.е. няма да ви се налага да пишете всеки път преди да влезете парола )
2. Модула проверява всеки ник с какво IP се закача за сървъра, ако ник-а е записан в базата от данни с определен IP адрес и ако не съответства ще бъдете автоматично кик-нати.

Пример/Пояснение:
Ако ник-а "Gosho" си е направил регистрация с IP "11.1.1.177" и се опита да влезе от друго IP, няма да бъде допуснат в сървъра. Така става, че този ник "Gosho" вече може да се ползва единствено от това IP "11.1.1.177".

Недостатък:
Недостатъка е това, че ако играете от различни места няма как да ви се регистрира ник-а така не можем да ви го защитим, защото както обясних вече начина на работа на модула е чрез IP-та. Но така или иначе регистрацията си остава ваш избор и можете да решите и да не си правите заява за регистрация на ник-а.

ОПЦИЯТА Е СПРЯНА В МОМЕНТА!
Изображение
Изображение
Аватар
Reflex

Re: Заявки за регистрация на ник-ове ( Server 1 )

Мнениеот Reflex | Пет Мар 12, 2010 2:04 pm

понеже знам че ще има някой (извинявам за за израза но няма как ) маумници от ОПТИНЕТ или от някой други мрежи които не са на Го-Го-Нет и ще си слагат локалните ИП-та като "10.27.2.56" затова мисля да ви дам един сайт....

http://www.whatismyip.com/

П.С. ГЛЕДАИТЕ ИПТАТА ОТ ТОЗИ САИТ САМО И ЕДИНСТВЕНО АКО НЕ СТЕ НА Go-Go-NET !!!!!!
Изображение ИзображениеИзображение Изображение Изображение
esolle

Мнениеот esolle | Вто Мар 16, 2010 10:32 am

Nick: esolle
IP: 11.2.65.39
dsadsad

Мнениеот dsadsad | Вто Апр 13, 2010 4:41 pm

nick:dsadsad
IP:87.121.119.144
Аватар
Еvergreen

Мнениеот Еvergreen | Пон Май 17, 2010 2:57 am

Да кажем че ник x и ник y играят в са в 1 мрежа и са под 1 ай пи адрес и двамата. Тогава как ще се процедира ?
Изображение
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Пон Май 17, 2010 9:31 am

Еvergreen написа:Да кажем че ник x и ник y играят в са в 1 мрежа и са под 1 ай пи адрес и двамата. Тогава как ще се процедира ?

"Който превари той завари" т.е. ако ника "Х" и ника "У" играят от едно и също ИП, ако ника "Х" реши да си регистрира ника на този ИП аддресс.. това значи, че ника "У" вече няма да може да ползва тази превилегия.. освен ако не си вземе реално ИП. Но тъй като аз няма как да проверя колко човека играят от едно ИП.. ако ника "Х" не спази точка '3' от изискванията ( 3. За останлите потребители на други мрежи реалните IP-та ( т.е. ако нямате реално IP не може да Ви регистрираме nickname-а ) сам ще се 'прецака' така да го кажа.. защото след като нямаш индивидуално ИП(т.е. реално ИП) и си подадеш заявка за регистрация.. нямаш гаранция, че винаги ще бъдеш с това ИП.. не се знае доставчика ти кога ще реши да променя нещо и както сега си с еди какво си ИП утре можеш да бъдеш със съвсем различно.. за това я има тази точка '3' за да не стават такива неща за които ти питаш.. но все пак ти отговорих на въпроса.. в случая за който ти питаш.. просто който изпревари от двамата или 3мата или колкото са.. само на него ще му е регнат ник-а.. ако мисълта ти е дали другите ще могат пак да си влизат.. отговора е ДА.
Изображение
Изображение
qmantii

Мнениеот qmantii | Съб Юни 05, 2010 6:10 pm

nick: HoT-DoG Ip:77.236.185.15
FiveaR

Мнениеот FiveaR | Нед Авг 29, 2010 11:18 am

nick:CnokoeH , IP:11.2.10.9

ии имам още нещо да кажа оважаемият ви админ "XepakoBo" не си върши качествено работата и слага BAN на хората които могат да играят! както стана с мен ситуацията беше следната той хвърли Flash аз се обърнах и тои предположи че съм с WALL HACK щом Flasha не ме хваща !
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Нед Авг 29, 2010 12:07 pm

FiveaR написа:nick:CnokoeH , IP:11.2.10.9

ии имам още нещо да кажа оважаемият ви админ "XepakoBo" не си върши качествено работата и слага BAN на хората които могат да играят! както стана с мен ситуацията беше следната той хвърли Flash аз се обърнах и тои предположи че съм с WALL HACK щом Flasha не ме хваща !

Ник-а ти е добавен!

относно това което си писал.. как искаш да се накаже администратор.. след като ти хвърляш едни прости обвинения от думи без никакви доказателства насреща.. има си толкова добре изградена система за записване на демота която може да ви бъде полезна и на вас а не само на нас администраторите.. след като има нещо нередно и ти си го засякал просто качи демото което се записва постоянно с съответната тема и тогава ще се действа по това за което виниш някой.. кажи ми сега на твоите думи какво да направя аз.. да кажа окай той е прав махам му правата.. не мисля че е толкова сложно да се качи едно демо някъде.. и при нарушение на админ ( ако вие смятате че е нарушение естествено ) да се прегледа демото и да се реши какво да се прави.. защото не си качил демото никъде при сложен бан от администратор който смяташ че не си е свършил работата както трябва.. можеш ли да ми обясниш това ?!
Изображение
Изображение