Go Go Net

046 669 021

0885 961 501

Пишете ни
BlaCkwish

Re: Оплаквания\Препоръки\Настройки - Сървър 3 ( BaseBuilder )

Мнениеот BlaCkwish | Съб Апр 16, 2011 1:22 am

Здравейте аз имем 1 предложение и то е .....
Ако може да направите така че когато си (Dead) тези които са живи да виждат какво пишат и мъртвите .
1во защото ако някой те бутне от базата няма как да кажеш на админа или нещо подобно
2ро ако иска админа да ти каже нещо неможе защото не виждам какво пише
Ако се направи това ще има повече ред в сървъра това е от мен :)
Аватар
Reflex

Мнениеот Reflex | Съб Апр 16, 2011 10:18 am

Специално за BaseBuilder и Deathrun това може да се направи и според мене но нека да видим какво ще кажат главните админи.
Изображение ИзображениеИзображение Изображение Изображение
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Пон Апр 18, 2011 3:26 am

Доста от админите могат да виждат Админ Чата.

say_team @ <text>
Изображение
Изображение
gravity2

Мнениеот gravity2 | Сря Апр 20, 2011 10:42 am

koyot написа:Доста от админите могат да виждат Админ Чата.

say_team @ <text>

съжелявам за корекцията но това не е само admin chat а и player chat
EDIT@
човек не ос ме разбрал правилно смисъл като го пише админ е така:(admin) nick:text а като си играч е (Player) nick:text и не е само за админи тва искам да кажа
Последна промяна gravity2 на Чет Апр 21, 2011 1:15 pm, променена общо 3 пъти
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Сря Апр 20, 2011 11:28 am

Точно така както е написано с "@" си е чисто и само админ чат. Когато преди текста сложиш "@" (пример: @ alabala tralala) се изпраща съобщение към админите. И само админите с определ достъп могат да го четат това съобщение.
Изображение
Изображение
kki

Мнениеот kki | Съб Апр 23, 2011 7:47 pm

Админ "Devl1" банва и киква масово изкам да се оплача специално от моя проблем, докато сме зомбита седим един пред друг(него блоквам на отркито) и изведнъж съм кикнат после влизам, но за съжеление при опита си да го попитам бях кикнат още веднъж, отново влизам, но този път с молба да неме киква да обсъдим за какво точно ме киква, но отново без обяснение бях кикнат и сега пиша този отговор. Моля ви обърнете внимание.(проблемът не е само с мен, отнася се и с други хора така)
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Пон Апр 25, 2011 5:14 am

kki написа:Админ "Devl1" банва и киква масово изкам да се оплача специално от моя проблем, докато сме зомбита седим един пред друг(него блоквам на отркито) и изведнъж съм кикнат после влизам, но за съжеление при опита си да го попитам бях кикнат още веднъж, отново влизам, но този път с молба да неме киква да обсъдим за какво точно ме киква, но отново без обяснение бях кикнат и сега пиша този отговор. Моля ви обърнете внимание.(проблемът не е само с мен, отнася се и с други хора така)

1. Пиши тук за напред >> viewtopic.php?f=13&t=53
2. Без доказателства подобни коментари са безсмислени.
Изображение
Изображение
!! AnGrY !!

Мнениеот !! AnGrY !! | Вто Апр 26, 2011 11:27 am

Незнам какви права са дадени на *snobi*SpawN но искам да му бъдат премахнати защото това е един лапешник който се мисли за голямата работа.Преди малко влезнах в сървар 3 и започнах да играя и имаше един отстрани мен които небеше успял да си направи база но можеше зм да го стигат небеше айр.Но някой тапак каза че е айр и *snobi*SpawN веднага го слайна и аз му казах, че не е бил айр и той веднага започна да се заяжда и си разменихме по някоя дума и ме кикна след малко пак влезнах и бях хъман и останах само аз жив и написах зм да ме гонят не да обикалят само и веднага *snobi*SpawN пак почна и аз му писах да млъкне след което пак ме кикна свидетел е спеед дори и той му каза да внимава кво прави. :) :)
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Вто Апр 26, 2011 11:49 am

!! AnGrY !! написа:Незнам какви права са дадени на *snobi*SpawN но искам да му бъдат премахнати защото това е един лапешник който се мисли за голямата работа.Преди малко влезнах в сървар 3 и започнах да играя и имаше един отстрани мен които небеше успял да си направи база но можеше зм да го стигат небеше айр.Но някой тапак каза че е айр и *snobi*SpawN веднага го слайна и аз му казах, че не е бил айр и той веднага започна да се заяжда и си разменихме по някоя дума и ме кикна след малко пак влезнах и бях хъман и останах само аз жив и написах зм да ме гонят не да обикалят само и веднага *snobi*SpawN пак почна и аз му писах да млъкне след което пак ме кикна свидетел е спеед дори и той му каза да внимава кво прави. :) :)

1. Мястото на този коментар не му е тук! Пробвай тук следващия път >> viewtopic.php?f=13&t=1712
2. Всякакви оплаквания лишени от доказателства се считат за неверни.
Изображение
Изображение
!! AnGrY !!

Мнениеот !! AnGrY !! | Вто Апр 26, 2011 12:02 pm

Верно мястото не е тук.Доказателство нямам неможах да снимам незнаех,че ще се стигне до там но ако искаш да направих нещо по вапроса питай спеед.
ПредишнаСледваща