Go Go Net

046 669 021

0885 961 501

Пишете ни
oniq

Re: Настоящи Админи

Мнениеот oniq | Вто Мар 08, 2011 1:53 am

Добър вечер !!! Бих желал да стана админ във сървар 3 Zombie Basebulider,играя доста често в сървара,както и рабоя значи като сум втора смяна влизам сутрин от 8-9 до към 12-1 както и вечер след 11 до към 1-2 часа по това време рядко има админи вътре не искам почти никакви права за бан дори и за кик не искам просто слай за да мога да слейвам хакерите и тези които се правят аир,админи които могат да потвърдят че доста често играя са dev1l,Rycku, zxx|bobi както и един от най новите админи [pro]Haker4eto ,както и че играя коректно не се правя аир не ползвам хак ако се направя аир оставям да ме килнат или да ме слай.

ник в играта- JJ
на ГО–ГО нет съм ип-11.2.65.25
име Иван
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Вто Мар 08, 2011 3:23 am

oniq написа:Добър вечер !!! Бих желал да стана админ във сървар 3 Zombie Basebulider,играя доста често в сървара,както и рабоя значи като сум втора смяна влизам сутрин от 8-9 до към 12-1 както и вечер след 11 до към 1-2 часа по това време рядко има админи вътре не искам почти никакви права за бан дори и за кик не искам просто слай за да мога да слейвам хакерите и тези които се правят аир,админи които могат да потвърдят че доста често играя са dev1l,Rycku, zxx|bobi както и един от най новите админи [pro]Haker4eto ,както и че играя коректно не се правя аир не ползвам хак ако се направя аир оставям да ме килнат или да ме слай.

ник в играта- JJ
на ГО–ГО нет съм ип-11.2.65.25
име Иван

По принцип кандидатури за администратори не се набират, но някой админ ако те препоръча и предложи ще е от твоя ползва.
Изображение
Изображение
oniq

Мнениеот oniq | Пет Мар 11, 2011 7:34 pm

Ако има някой админ който играе в Зомби мода може да потварди че съм свестен както казах не искам почти никакви права само и единствено да мога да слай и евентуално кик.Не бях написал в предната тема аз съма на 20+ години

ник в играта: JJ
Предишна