Go Go Net

046 669 021

0885 961 501

Пишете ни
n3v3rm1nd

Re: Настоящи Админи

Мнениеот n3v3rm1nd | Нед Мар 15, 2009 12:48 am

аз съм Roro копелета ся да видим кой е хакер :) я кажете по колко време да им слагам бан. :lol:
MOHEB

Мнениеот MOHEB | Нед Мар 15, 2009 1:12 am

Ето кое е новото попълнение ;)
http://bux3.com/?r=half_vampire

[red] Easy way to make money... Try and earn like me :) [/red]
NYC

Мнениеот NYC | Чет Апр 29, 2010 10:39 pm

awe moje li da me napravite admin we ? :lol: :lol: :lol:

С такъв тон,поведение и начин на говорене не заслужаваш да имаш регистрация в този форум.. камули администраторски права в който и да е сървър не само в Го-Го Нет

П.П.
Следващите изказвания ако не са по правилата ще бъдат изтривани!
Аватар
Reflex

Мнениеот Reflex | Чет Апр 29, 2010 10:42 pm

абе съмнявам се малко ама изчякай отговор от по горе стоящите админи :)

П.С. пиши на КИРИЛИЦА
Изображение ИзображениеИзображение Изображение Изображение
bodybuilding

Мнениеот bodybuilding | Чет Окт 21, 2010 7:50 pm

mm iskam da stana admin v clasika !!!! [nM] BodYbuilding se pisha az igraiq dosta chesto vatre i ima dosta hakeri dokato igraiq apak nqma admin koito da si svarshe rabotata molq pomislete vbrho molbata mi mislq che i v sarvara me pitat zashto ne stanesh admin ti si nai sfqsten ..... citat :D :twisted:
Аватар
Reflex

Мнениеот Reflex | Чет Окт 21, 2010 9:09 pm

Ами аз мога да ти кажа само Пиши на КИРИЛИЦА като за начало... останалото ще ти го каже koyota :)
Изображение ИзображениеИзображение Изображение Изображение
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Пет Окт 22, 2010 3:25 am

bodybuilding написа:mm iskam da stana admin v clasika !!!! [nM] BodYbuilding se pisha az igraiq dosta chesto vatre i ima dosta hakeri dokato igraiq apak nqma admin koito da si svarshe rabotata molq pomislete vbrho molbata mi mislq che i v sarvara me pitat zashto ne stanesh admin ti si nai sfqsten ..... citat :D :twisted:

Леле :!: :!: :!:

Не подлежиш на коментар даже.. прочети си пост-а самичък, за да видиш как е лишен от всякакъв вид мисъл.. и изпълнен с излишна гордост.

Все пак отговора е НЕ.
Изображение
Изображение
Аватар
Lifendrygz

Мнениеот Lifendrygz | Пет Яну 07, 2011 11:07 am

koyot написа:
bodybuilding написа:mm iskam da stana admin v clasika !!!! [nM] BodYbuilding se pisha az igraiq dosta chesto vatre i ima dosta hakeri dokato igraiq apak nqma admin koito da si svarshe rabotata molq pomislete vbrho molbata mi mislq che i v sarvara me pitat zashto ne stanesh admin ti si nai sfqsten ..... citat :D :twisted:

Леле :!: :!: :!:

Не подлежиш на коментар даже.. прочети си пост-а самичък, за да видиш как е лишен от всякакъв вид мисъл.. и изпълнен с излишна гордост.

Все пак отговора е НЕ.

Като толкова мн искаш да станеш админ прави като всички останали и качвай демота ;)
LALAALALAA BARCAA
Изображение
Valentin

Мнениеот Valentin | Пон Яну 17, 2011 11:22 am

Здравейте, бих желал да стана админ на cs.ggn.bg, пиша се eco Yeah работил съм с rcon, с amx.. бил съм админ в маниа сървърите и на селинет сървърите, играя CS от 7 години, от един месец играя във вашия сървър, но съм редовен. Извиняваме се, ако съм ви притеснил.
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Пон Яну 17, 2011 3:08 pm

Valentin написа:Здравейте, бих желал да стана админ на cs.ggn.bg, пиша се eco Yeah работил съм с rcon, с amx.. бил съм админ в маниа сървърите и на селинет сървърите, играя CS от 7 години, от един месец играя във вашия сървър, но съм редовен. Извиняваме се, ако съм ви притеснил.

За сега начина да станеш админ при нас е чрез качване на демота на хакери. Т.е. записваш хакери и при определен брой се решава какви права да получиш. За нас така е най-лесно да разберем дали си наясно за какво става въпрос. Демота можеш да качваш във всеки раздел "оплакване от хакери" за опрделения сървър.
Изображение
Изображение
ПредишнаСледваща