Go Go Net

046 669 021

0885 961 501

Пишете ни

Изберете MOD за Go-GoNet CS2 !

Respawn (чист)
4
8%
Respawn + WarCraft
12
24%
CSDM
1
2%
SuperHero
4
8%
Hide n Seek
5
10%
Zombie Plague
0
Няма гласували
GunGame
9
18%
Paintball
1
2%
World Of WarCraft
4
8%
Classic
11
22%

Общо гласове : 51
Аватар
koyot

Re: Server 2 : Кой мод бихте желали?

Мнениеот koyot | Пон Май 04, 2009 3:15 pm

Хубав въпрос.. но май никой няма отговор на него за съжаление.. : | ще изчакаме лятната ваканция като завършат всички и на децата майкете им позволят да играят на компютрите си. ;)
Изображение
Изображение
fogaaa

Мнениеот fogaaa | Пон Май 04, 2009 11:02 pm

Death Run-а изисква правила, които повечето играчи на гогонет едва ли ше спазват, първите 2 седмици ше е атракция за децата под 12 год., после ше седи празен. И ше има много оплаквания, просто самия гейм плей е такъв. Аз още държа на war3fT+saveXP! Поне може да се играе от всеки, а и е разнообразно и интересно! :ugeek:
prqsno:
"*DEAD* sturmfuhrer : misel nqmas li si priqtel ma zaspo 4e igraes tuka
Mishelll ;p : shibai se we pedal"

хахах :)
Аватар
Reflex

Мнениеот Reflex | Вто Май 05, 2009 9:16 am

моята идея беше да е нещо което не се е играло почти от никой...
Изображение ИзображениеИзображение Изображение Изображение
Аватар
g36b

Мнениеот g36b | Пон Май 11, 2009 8:54 am

Classic 23% а защо не още един класически сървър.. да не е претъпкано само в единия сървър да играят а в др не.. в 11.1.1.3 то това не е игра това е меле 32 слота.. пф
zNc
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Пон Май 11, 2009 10:14 am

Какъвто и да е мода според мен винаги ще има липса на юзери.. ще изчака ме още малко.. и ще се реши какво точну да се прави. Да е класик принципно лошу няма.. но не целим това всичко да е класик.. все пак има хора които търсят нещо по различно.. и се стараем да го предлагаме.. неможе да имаш налично два сървъра и двата да се еднакви.. ако сега лятото се увеличат броя на играещите по едно и също време.. може да се замисли идея и за 2ри класик.. но така или иначе сървър който не е класик трябва да има.. за да може да се огажда на всички.. или поне на повечето.
Изображение
Изображение
Аватар
g36b

Мнениеот g36b | Пон Май 11, 2009 5:13 pm

Аз не виждам на кой огаждате сървъра е постоянно почти празен.. само от началото имаше повече интерес.. То неможе и да се каже че има и класик сървър.. за класик сървър трябва да има 22 слота.. заради големия брой играчи в класик сървъра сте го направили на 32 слота :|
zNc
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Пон Май 11, 2009 6:02 pm

Как обаче всеки се изказва сякаш някога през жиота си се занимавал с нещо подобно.. вземете направете вие един сървър развийте го и нека видим какво ще се случи.. не си мислете че казваш и щрак си огудил на всички.. ти казваш едно друго 2ро.. 3ти трето.. този факт го пропускаш предполагам.. а това че в момента няма толкова хора както беше преди.. е долу горе нормлано според мен.. но не мисля че има някаква загуба на интерес.. когато и да вляза в сървъра от 09:00(сутрин) до 03:00(сутрин) винаги има хора..също така при наличието на 327 бана в сървър 1 и 51 в сървър 2 няма как да не повлияе това.. така че не изкарвай нещата чак толкова зле.
Изображение
Изображение
MOHEB

Мнениеот MOHEB | Чет Май 21, 2009 12:55 pm

Така ето ме и мен... жив и здрав завръщам се отново... достатъчно си починах от ЦС-а и ми се играе отново и то познайте къде....аре да вкараме живот в Сървър 2...както виждам започнали сте да работите по въпроса....айде хора вижда се че мода трябва да се смени....по мои забележки 2-ри сърв. умря като сменихме маповете...давайте да слагаме един War-Resp като едно време и гаранция че всичко ще се управи...лично мен ме бройте за постоянен играч ако се смени мода...а след мен задърпвам няколко приятели .
http://bux3.com/?r=half_vampire

[red] Easy way to make money... Try and earn like me :) [/red]
fogaaa

Мнениеот fogaaa | Чет Май 21, 2009 1:23 pm

MOHEB написа:Така ето ме и мен... жив и здрав завръщам се отново... достатъчно си починах от ЦС-а и ми се играе отново и то познайте къде....аре да вкараме живот в Сървър 2...както виждам започнали сте да работите по въпроса....айде хора вижда се че мода трябва да се смени....по мои забележки 2-ри сърв. умря като сменихме маповете...давайте да слагаме един War-Resp като едно време и гаранция че всичко ще се управи...лично мен ме бройте за постоянен играч ако се смени мода...а след мен задърпвам няколко приятели .

Аз съм ЗА, макар че предпочитам без respawn, само war3ft и ако е saveXP ще е супер :)
ПП: То малко хора вече правят war3ft сървъри без saveXP де..
prqsno:
"*DEAD* sturmfuhrer : misel nqmas li si priqtel ma zaspo 4e igraes tuka
Mishelll ;p : shibai se we pedal"

хахах :)
MOHEB

Мнениеот MOHEB | Чет Май 21, 2009 1:26 pm

Цялата работа е ... има ли 6 човека онлайн... след тях влизат и другите... сега ще направя експеримент... влизам в Гън гейм.... и ще чакам сам в сървъра.... цял ден ще се занимавам с тоя сървър довечера ще отговоря какъв е бил резултата... сега е празен ще правя записки колко човека са дошли в колко е имало най много хора и как върви работата Лек ден засега ще пиша довечера
http://bux3.com/?r=half_vampire

[red] Easy way to make money... Try and earn like me :) [/red]
ПредишнаСледваща