Go Go Net

046 669 021

0885 961 501

Пишете ни
ComatosE

Re: Банове 3

Мнениеот ComatosE | Съб Юни 20, 2009 9:22 am

xax i koi mi e podskazval... igrah si sam :D prosto si slojih slu6alkite i igrah s sound .... igrah si ot nas pak i da si podskazvam s nqkoi kat si pusna skype i CS i igraq s 20 fps.. :D pak za venta .... bla bla pls mahni mi go ne sam igral s hack ne sa mi podskazvali ..... (:
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Съб Юни 20, 2009 10:47 am

11.2.16.11 - Ban Removed !
Изображение
Изображение
durex^

Мнениеот durex^ | Пон Юни 22, 2009 6:56 pm

Аз играх един път с хак и след това не съм, и получих бан естествено от Sra след това си влизам в сървъра и този същия Sra ми вика защо не си пуснеш хака така и така вика ще те баня.Ай кажете ми какво е това нещо, и когато някой техен приятел (на админите) играе с хак не го банят ще дам пример с E.R. еми ясно си личи че играе с хак но до там никой нищо и после аз защо съм пускал хака...
Аватар
Reflex

Мнениеот Reflex | Пон Юни 22, 2009 8:53 pm

аз мисля да запазя малчание и да дам думата на някои друг да обеснява... :lol:
Изображение ИзображениеИзображение Изображение Изображение
durex^

Мнениеот durex^ | Вто Юни 23, 2009 12:07 am

Reflex написа:аз мисля да запазя малчание и да дам думата на някои друг да обеснява... :lol:

ее много ясно дай на някои друг да си измие рацете и не ми казвай че E.R. не е хак защото го следя и съм го виждал да е 30/4 и 8/15 така че извинявай много личи си когато играе с хак... ама както и да е не е там работата въпроса е че тоя Sra се прави на голяма работа ей това ме нерви...
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Вто Юни 23, 2009 2:12 am

Първи никой не ти се прави на голяма работа.. 2ро.. E.R. не е приятел на никой от администраторите.. така че няма повече превилегий от останалите.. 3то.. ако толкова много мислиш че не играя честно.. запишимо едно демо и го качи тук да видим как играе.. и кое точно от играта му наричаш хак или там каквото е.. 4то.. не мислиш че е супер нагло един път да си играл с хак и после да почваш да обясняваш че 2ри път не си влизал с хак и получаваш банове.. извинявай ама мислиш че админите са длъжни постоянно да те следят дали играеш с хак и дали не.. след като един път си направил грешката и си нарошил правилата.. що се очудваш че те банят постоянно.. Сра си е много прав.. който то админите те види.. има пълното право.. да те бани кикне или каквото там реши.. хората които се мислят за голяма работа или за нещо повече от другите.. и играят нечестно.. не ги желая в този сървър.. като си осъзнаеш грешката и като админите решат че можеш да влизаш вече ще играеш спокойно.. но до тогава освен да си мълчиш и да съжаляваш че си играл нечестно друго неможеш да направиш повярвай ми.
Изображение
Изображение
Аватар
neHaTa

Мнениеот neHaTa | Вто Юни 23, 2009 10:04 am

durex^ написа:Аз играх един път с хак и след това не съм, и получих бан естествено от Sra след това си влизам в сървъра и този същия Sra ми вика защо не си пуснеш хака така и така вика ще те баня.Ай кажете ми какво е това нещо, и когато някой техен приятел (на админите) играе с хак не го банят ще дам пример с E.R. еми ясно си личи че играе с хак но до там никой нищо и после аз защо съм пускал хака...

Слушай сега моито момче.. E.R. не е пускал хак в сървара и няма да пусне затова недеи да приказваш преди да си видял с очите си.Ти за слушалки да си чувал....????????
КЪСМЕТ
durex^

Мнениеот durex^ | Вто Юни 23, 2009 11:39 am

koyot написа:Първи никой не ти се прави на голяма работа.. 2ро.. E.R. не е приятел на никой от администраторите.. така че няма повече превилегий от останалите.. 3то.. ако толкова много мислиш че не играя честно.. запишимо едно демо и го качи тук да видим как играе.. и кое точно от играта му наричаш хак или там каквото е.. 4то.. не мислиш че е супер нагло един път да си играл с хак и после да почваш да обясняваш че 2ри път не си влизал с хак и получаваш банове.. извинявай ама мислиш че админите са длъжни постоянно да те следят дали играеш с хак и дали не.. след като един път си направил грешката и си нарошил правилата.. що се очудваш че те банят постоянно.. Сра си е много прав.. който то админите те види.. има пълното право.. да те бани кикне или каквото там реши.. хората които се мислят за голяма работа или за нещо повече от другите.. и играят нечестно.. не ги желая в този сървър.. като си осъзнаеш грешката и като админите решат че можеш да влизаш вече ще играеш спокойно.. но до тогава освен да си мълчиш и да съжаляваш че си играл нечестно друго неможеш да направиш повярвай ми.

хаха сигурен ли си в думите си не ме карай да ти доказвам обратното zNc-тата понякога играят с хак ама на тях няма бан нали и сега кажи ми че и те не играят с хак и накрая ще излезе че само аз съм играл хак.Що се отнася до Sra той вижда че не играя с хак и ми вика пусни си хака така и така ще те баня и тва кво отношение е според теб?
Аватар
koyot

Мнениеот koyot | Вто Юни 23, 2009 11:55 am

Ти май хич не си на ясно какво се опитвах да ти обясня.. отнушенията са админ( върши си работата) и с извинение ПОМЯР ( играл с хак ) какво искаш повече да ти обяснявам.. аз мисля че няма какво повече.. и спри с това кой играе с хак и кой не.. това го слушам постоянно за вас всички са хакери.. така че моляти се не се нареждай до останалите глупаци който се опитват да ме научат как да си върша работата..
Изображение
Изображение
Аватар
Stainless

Мнениеот Stainless | Вто Юни 23, 2009 2:11 pm

Durex,
Какъв ти е проблема не разбирам. Игра нечестно и сега си носиш последствията. Аз ти направих демотата и аз те баних. 80% от бановете ти са от мен. Ти обаче си достатъчни нахален да си позволяваш да влизаш постоянно, защото си с рутер и се чуда как не ти омръзна да го резетваш по няколко пъти едно след друго. Вече всички админи знаят за теб и се съмнявам някой да те остави да се размотаваш из сървъра. И последно: със забележките, че админите не си вършат работата, като оставят друхи "хакове" (според теб) да играят - само си утежнавяш положението. Факта, че ти си с бан доказва обратното, още повече, че в последно време вниманието на всички ни е насочено към теб.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
ПредишнаСледваща