Страница 1 от 1

cs3.ggn.bg

МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:08 pm
от tonito
awe tos speed me banna za6toto si igraehme s edin i si pi6ehme no ne sme spameli ni6to ne bqh napravil a toi me banna za 28 dena towa normalno li e ????? da me be6e bannal za 1 den egati i admina takmo si napraih reg

Re: cs3.ggn.bg

МнениеПубликувано на: Съб Фев 01, 2014 7:04 pm
от nMGoodBodY
tonito написа:awe tos speed me banna za6toto si igraehme s edin i si pi6ehme no ne sme spameli ni6to ne bqh napravil a toi me banna za 28 dena towa normalno li e ????? da me be6e bannal za 1 den egati i admina takmo si napraih reg


не пиши по латиница.

Re: cs3.ggn.bg

МнениеПубликувано на: Вто Юни 17, 2014 4:21 pm
от molinar1
Не можеш ли на Български