
koyot написа:Тотална некадърност!.. много се ядосвам като пиша и никой не обръща внимание на написаното.. Руски престани да спамиш с едни и същи глупости.. обясних решението на проблема ти!
koyot написа:Nick-a с който си играл докато си бил вътре ?
Kia Kaha написа:koyot написа:Nick-a с който си играл докато си бил вътре ?
ника е addidas ///
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта