Аз не разполагам с много такова, но по принцип обичам да слушам музика, или да гледам филм. Обичам да играя и на различни игри, но това рядко се случва по различни причини.
Аз не видях няка да си споменала че излизаш с приятели.. ама че игнориране ни хвърли.. тцтцтц : ) Аз винаги съм знаел че на сила сме те карали да излизаш и да се напиваш с нас .. ама чак пък толкова.. : )
Все пак долу горе и моито неща които правя през free time-a са същите.. с малки разлики в това да гледам да успея да стигна до вкъщи в нормално състояние и да се наспя.. : )
Koyot, Просто ме закопа. Да излизането с приятели е важно занимание, но често сме заедно и приемам тази част от времето като приятната част от ежедневието.
Аз пък намеря ли свободно време гледам порно в нета е да и ходя на фитнесче отново , и ако остане време чета инфо в уикипедия зависи какво ме вълнува в момента
v_antonova1986 написа:Говоря, по телефона с близките си, пея си в къщи, радвам се че детето е на детска градина и имам малко време за себе си. И така общо взето.
Пееш... браво : ) интересен начин да си запълваш свободното време.